İstanbul Lambert Servisi

İstanbul Lambert Servisi iletişim ve özel servis bilgileri
📱 İstanbul Lambert Servisi Telefonu: 0 535 446 01 81
🛠️ Servis Tipi: Özel servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 İstanbul Lambert Servisi Adresi: İstanbul, Türkiye
⌛ Ortalama Servis Süresi: 60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri: Pazartesi–Cumartesi 08:00–22:00, Pazar 09:00–21:00
⭐ Servis Yorumu: ★★★★★ 5.0 (14 değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi:

İstanbul Lambert Servisi Hakkında Bilgiler

İstanbul Lambert Servisi, İstanbul bölgesinde Lambert cihazlara klima, kombi ve beyaz eşya tamiri yapar. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için 0 535 446 01 81 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İstanbul Lambert Teknik Servis Hizmetleri

İstanbul bölgesinde klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon arızaları için özel servis hizmeti verilmektedir. Servis hizmetleri garanti süresi sona ermiş cihazları kapsamaktadır.

İstanbul Lambert Servisi Arıza Kaydı ve Servis Süreci

Telefonla oluşturulan servis kaydının ardından ekip yönlendirmesi yapılır. Cihaz yerinde kontrol edilir, tespit edilen arıza ve yapılacak işlem hakkında müşteriye bilgi verilir. Onay alınmadan onarım işlemine başlanmaz.

İstanbul Lambert Servisi Özel Servis Bilgilendirmesi

İstanbul Lambert Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti

İstanbul Lambert Servisi özel servis olarak hizmet vermektedir ve yetkili servis değildir. Sitede geçen marka adları yalnızca hizmet verilen cihazları belirtmek amacıyla kullanılmaktadır.

İstanbul Lambert Servisi Hizmet Verilen İlçeler

Adalar , Arnavutköy , Ataşehir , Avcılar , Bağcılar , Bahçelievler , Bakırköy , Başakşehir , Bayrampaşa , Beşiktaş , Beykoz , Beylikdüzü , Beyoğlu , Büyükçekmece , Çatalca , Çekmeköy , Esenler , Esenyurt , Eyüpsultan , Fatih , Gaziosmanpaşa , Güngören , Kadıköy , Kağıthane , Kartal , Küçükçekmece , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sarıyer , Silivri , Sultanbeyli , Sultangazi , Şile , Şişli , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar , Zeytinburnu .

Özel Servis Beyanı

İstanbul Lambert Servisi bağımsız özel servis olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir ve adı geçen markalarla resmî bağlantısı bulunmamaktadır. Hizmetler garanti süresi sona ermiş cihazlara yöneliktir.